poniedziałek, 6 maja 2013

1. Pierwszy raz...

Witajcie Kochane !

Dzisiaj króciutko chciałabym wam przedstawić mniej więcej co będziecie mogły znaleźć na moim blogu ;)
Jak już sama nazwa wskazuje będę się zajmowała przede wszystkim uroda i nawiąże tez do mody.

Jeżeli chodzi o urodę to będziecie mogły spotkać tu dużo recenzji kosmetyków, propozycje rożnych makijaży, ciekawe porady i jak można za małe pieniądze wyczarować super maseczki i inne przydatne rzeczy do upiększenia naszej skory  oraz wyglądu :)

Moda będzie drugim tematem w tej rubryce pokaże wam jakie rzeczy opłaca się moim zdaniem kupić, nowinki związane z moda tez się tutaj znajda. Pokaże wam jakie rzeczy mnie inspirują i mi się podobają.

Czyli wszystko co zazwyczaj interesuje dziewczyny.

Mam nadzieje, ze spodoba się wam mój blog i chętnie będziecie go odwiedzać.

Czekam tez na rożne wskazówki i tematy o których chciałybyście się coś więcej dowiedzieć.

Wiec widzimy się w następnym poście!

xoxo
Inna
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz